Ödüller

L’extravergine 2009

MİDAS Naturel Sızma Zeytinyağı, dünyanın en iyi zeytinyağlarının  toplandığı L’extravergine kataloğuna 2009 yılında da, üst üste üçüncü defa girdi. 

Ünlü İtalyan gurme, gazeteci Marco Orregia tarafından hazırlanan L’extravergine 2009 kataloğu, zeytinyağı tutkunları için gerçek bir referans niteliğindedir.

L’extravergine 2008 Kataloğu

MİDAS Naturel Sızma Zeytinyağı, dünyanın en iyi zeytinyağlarının  toplandığı L’extravergine kataloğuna 2008 yılında girdi. 

Ünlü İtalyan gurme, gazeteci Marco Orregia tarafından hazırlanan L’extravergine 2008 kataloğu, zeytinyağı tutkunları için gerçek bir referans niteliğindedir.

2007 World Selection

Sayın Yetkililer,

The Monde selection organizasyon komitesi, ürününüzün ‘‘2007 World selection’’ yarışmasında başarılı olduğunu bildirmekten büyük memnuniyet duyar. Tadım jürisi,  ‘MIDAS Naturel Sızma Zeytinyağı’ nı ‘ALTIN MADALYA’ya layık  görmüştür.

Saygılarımızla,

Patrick de Halleux
Yönetim Kurulu Başkanı
MONDE selectION

L’extravergine 2007 Kataloğu

MİDAS Naturel Sızma Zeytinyağı, dünyanın en iyi zeytinyağlarının  toplandığı L’extravergine kataloğuna 2007 yılında girdi.

Ünlü İtalyan gurme, gazeteci Marco Orregia tarafından hazırlanan L’extravergine 2007 kataloğu, zeytinyağı tutkunları için gerçek bir referans niteliğindedir.